CounterStrike.info.pl

Baza Wiedzy, Poradniki, Instrukcje Counter Strike Global Offensive

Ważne info

AGO zdyskwalifikowane, HONORIS Mistrzem Polski!

Niestety moi drodzy, stała się rzecz straszna. Nie chodzi mi tutaj o fakt, że AGO traci pozycję Mistrza Polski, bo po prostu wygrywa najlepszy. Chodzi tutaj o fakt “psucia się od środka” sceny CS:GO w Polsce.

Jak czytamy na profilu ESL Polska na twitterze x-kom AGO zostało uznane winnym naruszenia regulaminu za tzw. stream-sniping. Na jednym z komputerów w pomieszczeniu, w którym przebywały osoby biorące czynny udział w meczu uruchomiony był stream z rozgrywanego meczu. Mimo opóźnień w transmisji pozwala to na podglądanie chociażby ekonomii czy powtarzanego startowego rozstawienia drużyny przeciwnej. Krążące po sieci nagranie z gniazda wygląda jak poniżej:

To już druga sytuacja, w której Jastrzębie obrywają za niechlubne działania – za pierwszym razem Minirox (trener AGO) został zawieszony w działaniach na kilka miesięcy przez ESIC za korzystanie z “coach-bug’a”, teraz sytuacja ze stream-snipingiem. Nie da się ukryć, że wpływa to negatywnie nie tylko na integralność rozgrywek, ale także na słabe już i tak mniemanie światowej sceny o Polskim CS:GO.

Ciekawi na pewno pozycja Miniroxa w AGO po tym incydencie. To już druga wpadka, która powoduje kary dla niego samego lub zespołu. Na pewno nikt nie chciałby też znaleźć się w skórze Daniela Liwocha, który odpowiada za posty organizacji w Social Mediach i jest autorem filmu, na którym widoczne są niedozwolone działania.

W chwili obecnej nie pozostaje nic innego, jak pogratulować HONORIS tytułu Mistrza Polski oraz zakwalifikowania się do rozgrywek na szczeblu Europejskim.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel i główny redaktor CounterStrike.info.pl. Około 2000h doświadczenia w CS:GO, drugie tyle przy oglądaniu turniejów on-line jak i na żywo. Matchmaking - MG-MGE, Skrzydłowy - LE-LEM.