CounterStrike.info.pl

Baza Wiedzy, Poradniki, Instrukcje Counter Strike Global Offensive

Aktualizacje Info

Aktualizacja CS:GO – 03.02.2021

Ekonomia w CS:GO jest często dużo ważniejsza od umiejętności strzeleckich czy opanowania mechaniki gry. Posiadanie dodatkowej gotówki na wyposażenie w sytuacji, gdy mecz opuści jeden z zawodników może pomóc w wyrównaniu szans. Do tego samego wniosku musieli dojść twórcy Counter’a, gdyż nowa aktualizacja wprowadza zmianę właśnie w ekonomii. Poczyniono tez zmiany w ilościach i czasach przerw technicznych w meczach trybu Broken Fang Premier.

[GAMEPLAY]

– Short-handed income is now given after every round regardless of a win or loss.
– Broken Fang Premier team timeouts have changed from 4x half-minute timeouts to 2x one minute timeouts.

[ROZGRYWKA]

Dodatkowy bonus finansowy jest od teraz przyznawany w każdej rundzie, bez znaczenia czy poprzednia została wygrana, czy przegrana; przerwy drużyn w trybie Broken Fang Premier zostały zmienione z dotychczasowych 4 x 30 sekund na 2 x 60 sekund (minuta).

Miejmy nadzieję, że powyższe zmiany pomogą w wyrównaniu szans w przypadku opuszczenia meczu przez gracza lub w trakcie kłopotów technicznych (np. wysoki ping jednego z graczy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel i główny redaktor CounterStrike.info.pl. Około 2000h doświadczenia w CS:GO, drugie tyle przy oglądaniu turniejów on-line jak i na żywo. Matchmaking - MG-MGE, Skrzydłowy - LE-LEM.