CounterStrike.info.pl

Baza Wiedzy, Poradniki, Instrukcje Counter Strike Global Offensive

Turnieje Lokalne Ważne info

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 – Jastrzębie zgarniają Puchar Mistrzów

Serdeczne gratulacje dla zawodników x-kom AGO, którzy dzisiaj późnym popołudniem pokazali ekipie HONORIS, że wczorajsze zwycięstwo na Anonymo nie było przypadkiem. Po dość szybkim meczu, który zakończył się wynikiem 2:0 w mapach Jastrzębie mogą pochwalić się tytułem Mistrzów Polski. Tego tytułu nie odbierze im nikt aż do jesieni tego roku.

 

 

Wszystko rozpoczęło się wczoraj, gdzie w spotkaniach półfinałowych zmierzyły się ze sobą drużyny Izako Boars kontra HONORIS oraz Anonymo kontra x-kom AGO. Biorąc pod uwagę poziom i przygotowanie wszystkich ekip zdecydowanie stwierdzam, że wynik obu pojedynków był niemałym zaskoczeniem. Oczywiście nie ujmuję tutaj żadnej z drużyn, gdyż AGO nie bez powodu zajmuje #33 miejsce w światowym rankingu, natomiast HONORIS napędzane jest przez dwie gwiazdy Polskiej sceny CS:GO. Wyniki spotkań półfinałowych prezentuję poniżej:

 

Izako Boars 1:2 HONORIS

Anonymo 1:2 x-kom AGO

Chciałbym w tym miejscu napisać, że pojedynek finałowy był równie emocjonujący, co półfinałowe, lecz musiałbym skłamać. Pierwsza mapa zapowiadała naprawdę wspaniałe widowisko, gdzie dopiero po dogrywce AGO zamknęło Inferno wynikiem 19:16. Druga wyglądała całkowicie przeciwnie – od samego początku Jastrzębie zdominowali pojedynek i nie dali HONORIS nawet chwili oddechu kończąc stronę CT z wynikiem 12:3, aby szybko domknąć spotkanie po stronie Terro wynikiem 16:6. Oczywiście zwycięstwo to zwycięstwo i tego zawodnikom AGO nie odbierze! Statystyki finału poniżej:

 

 

x-kom AGO 2:0 HONORIS

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel i główny redaktor CounterStrike.info.pl. Około 2000h doświadczenia w CS:GO, drugie tyle przy oglądaniu turniejów on-line jak i na żywo. Matchmaking - MG-MGE, Skrzydłowy - LE-LEM.