CounterStrike.info.pl

Baza Wiedzy, Poradniki, Instrukcje Counter Strike Global Offensive

Info Poradniki

Jak uruchomić wersję beta CS:GO?

Deweloperzy Counter Strike: Global Offensive udostępniają różne wersje beta gry. Czasami jest to związane z testowaniem nowych funkcji, innym razem chodzi o sprawdzenie działania innych funkcji graficznych. Kilka razy zdarzało się, że udostępniana była poprawka eliminująca błędy na wybranych konfiguracjach sprzętowych. Skąd jednak wziąć dostęp do wersji beta? Czy trzeba coś instalować? A może zmienić jakiś parametr? Jak się okazuje jest to bardzo proste – instrukcja poniżej.

 

 

Przy korzystaniu z wersji beta należy przygotować się na to, że klient gry będzie chciał pobrać kilka dodatkowych plików. Nie jest to kompletna reinstalacja całej gry a jedynie podmiana kilku kluczowych dla bety plików. Najczęściej jest to kilka lub kilkadziesiąt MB danych. Warto także zaznaczyć, że przy korzystaniu z bety tryb Oficjalnego Matchmakingu jest niedostępny.

 

Aby skorzystać z jednej z udostępnianych wersji beta należy kolejno:

  1. Uruchomić klienta Steam

  2. Przejść do Biblioteki Gier

  3. Kliknąć Prawym Przyciskiem Myszy na Counter Strike: Global Offensive i wybrać Właściwości

  4. Przejść na zakładkę BETA

  5. Z rozwijanej listy należy wybrać jedną z udostępnionych wersji beta

Po wybraniu jednej z dostępnych wersji zostaniesz poproszony o restart klienta, po czym pobrane zostaną pliki gry wymagane do uruchomienia wybranej bety.

 

 

Jeśli chcesz powrócić do oficjalnej wersji gry aby móc znów rozgrywać pojedynki w trybie Oficjalnych Matchmakingów należy powtórzyć kroki od 1. do 4., a następnie z rozwijanej listy należy wybrać opcję “NONE”. Po raz kolejny klient zostanie uruchomiony ponownie a przy uruchamianiu pobrane zostaną aktualnie dopuszczone pliki gry pozwalające na grę na oficjalnych serwerach.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel i główny redaktor CounterStrike.info.pl. Około 2000h doświadczenia w CS:GO, drugie tyle przy oglądaniu turniejów on-line jak i na żywo. Matchmaking - MG-MGE, Skrzydłowy - LE-LEM.